|
|
|
>> reageer
>> 6 reactie(s)
|
Vrijdag 26 september 2008 YUGA is de winkel voor mensen met gevoel voor fashion èn fair. Mensen die niet willen kiezen tussen design en duurzaam. Die weten dat mooi en eerlijk samengaan. YUGA verkoopt organic merkkleding die op een verantwoorde wijze geproduceerd is. Kleding waar iedereen beter van wordt.
‘Maak jezelf en je wereld nog mooier’ YUGA is Sanskriet voor een tijdperk waarin de wereld transformeert naar een nieuw bewustzijnsniveau. Vanaf eind september kunnen liefhebbers van mode hun hart ophalen bij de eerste YUGA store in Haarlem. YUGA zoekt, vindt en verkoopt mooie kleding met een eerlijk verhaal. Ondernemers Dewi Pinkster en Daan Dirkson zijn de initiatiefnemers van dit nieuwe winkel concept: een stijlvolle winkel waar mode en duurzaam prima samengaan.
.jpg) Eerst fashion, dan fair YUGA verkoopt duurzaam gemaakte (bio-) mode van labels als Alchemist, M’BRAZE, Suite69, Circle of Trust, Nathalie Verlinden, maar ook Simple Shoes, Le Big, Imps & Elfs, Boob, Dutch Spirit e.a., onder het motto ‘fashion meets fair’. “Voorop staat fashion”, benadrukt Dewi Pinkster. “Je zoekt tenslotte kleding die geweldig staat, maar je wilt ook weten of je jeans of jurkje op een mens- en milieuvriendelijke manier is gemaakt. Kortom: of het ‘fair’ is. En dan zit je bij YUGA helemaal goed..”
Positieve verandering Niet alleen de kledingcollectie van YUGA is op een verantwoorde manier gemaakt, maar ook bij het ontwerp en de inrichting van de winkel zelf zijn zoveel mogelijk duurzame materialen gebruikt. Daan Dirkson: “Met YUGA willen we laten zien dat maatschappelijk verantwoord ondernemen ook mooi en hip kan zijn. Het is een kwestie van de juiste keuzes maken en samenwerken met partners die zich inzetten voor een positieve verandering in ondernemerschap en het genereren van winst. Wij kozen ervoor om het concept en de inrichting met Jeroen van Zwetselaar en Sander Veenendaal van ontwerpbureau Heldergroen te ontwikkelen. Heldergroen werkt graag samen met bedrijven die maatschappelijk verantwoord te werk gaan als Triodos.
.jpg)
Verder is onze energieleverancier ‘Green Choice’, gebruiken we FSC papier, zijn de tassen gemaakt van maïs en bananen bladeren en is er voor de inrichting gekweekte bamboe gekozen.” Met ‘het verhaal achter de kleding’ laat YUGA haar klanten zien dat ook zíj kunnen bijdragen aan positieve verandering, door te kiezen voor fairtrade. De keuze voor fair hoeft niet ten koste van fashion te gaan, dat bewijst YUGA.
YUGA “fashion meets fair” Kruisweg 72, Haarlem www.yugastore.nl
|
|
Reacties op: "Yuga: Fashion met een fair verhaal"
|
| Klik hier en geef een reactie op bovenstaand artikel. |
|
Agnes lems
|
Drijfzanderig -----prima zeg___
met the Girls Noortje en Lieke Lems...Toch hoop ik dan op veel veel meer kleur, TOT ZIENS ALLEMAAL ook van mees The boy In the PICTURE
happy YES en van Janna Lems
mode ontwerpster Holland |
|
Agnes lems
|
| het is gewaagder om er meer kleur in aan te brengen als TIP !!! misschien COLOR ME !!! love it !! |
|
Agnes lems
|
| HEEL goed zeg, i am a HUGE FAN |
|
Koos noordeloos
|
| een goede start gewenst! Heel veel succes. |
|
Cissy
|
| Prachtig initiatief en erg mooie kleding, ik kom snel een keer kijken! |
|
Elsa van Gelderen
|
| Prima initiatief! Wat mij echter opvalt dat er in het artikel geen vrolijke kleuren getoond worden in de kleding, jammer. Zelf gedij ik het best als ik me kleed met vrolijke kleuren! |
|
|