>> reageer
|
Donderdag 11 februari 2010
Bijengoud voor kindjes
De baby van Sarah Schwarz had last van eczeem. Wat Sarah ook op het zere huidje smeerde, niets hielp. Ze ging aan de slag met een oud familierecept op basis van bijenwas en na twee weken was het eczeem van haar dochtertje verdwenen!
Sarah’s handgemaakte bijenwaszalf was het begin van Golden Nature Products. Aan het assortiment zijn nu drie nieuwe balsems toegevoegd om kindjes van 0 tot 4 jaar te ondersteunen bij kleine kwaaltjes, zoals hoest, huidprobleempjes en onrustig slapen.
Puur natuur & handgemaakt Een baby’tje neemt de wereld voor het eerst waar, vooral met zijn grootste en meest gevoelige zintuig: de huid! Daarom is het heerlijk om kindje in te smeren met een puur natuurlijke babybalsem, gemaakt van bijenwas en bloemenoliën, zonder enige kunstmatige toevoeging. Zuiver en zacht, zelfs voor de allerkleinsten. De balsems zijn verpakt in luxe witglazen potjes, met een lief bijsluitertje eraan bevestigd. Het is een bewuste keuze om de producten met de hand te maken. “Ik vind het heel speciaal dat ieder potje voor een uniek wezentje is dat zijn of haar eerste ervaringen met deze wereld opdoet. Met die gedachte maak ik Golden Nature Products, en dat maakt ieder product persoonlijk en uniek, net als ieder kindje,” vertelt Sarah.

Zonnewarmte van bloem en bij Bijenwas geeft kindjes een extra omhulling van pure zonnewarmte. De was heeft een heerlijke warme geur en goudgele kleur en zorgt ervoor dat kleine baby’tjes hun eigen lichaamswarmte beter kunnen vasthouden. Bijenwas heeft veel bijzondere eigenschappen. Het beschermt bijvoorbeeld de huid zonder haar af te sluiten (in tegenstelling tot paraffine, die verwerkt wordt in de meeste babyproducten). Hierdoor kan het huidje als het ware blijven ademen, zuurstof kan bij de huid komen en afvalstoffen kunnen de huid verlaten. De balsems zijn van een speciale kwaliteit: alleen biologisch-dynamische bijenwas wordt verwerkt, omdat deze niet vervuild is met chemische bestrijdingsmiddelen. De planten en (etherische) bloemenoliën worden speciaal geselecteerd op hun specifieke werking en veiligheid voor baby’s.
Bij kleine kwaaltjes Heeft jouw kindje moeite om na een drukke dag spelen en de wereld verkennen weer tot rust te komen? Wrijf een beetje Slaapjesbalsem met rustgevende Sint-Jans- en lavendelolie op de slaapjes en voetjes voor het slapen gaan. Een heerlijke balsem om baby’s huidje mee te verzorgen is Billetjesbalsem met Calendula. Deze balsem bevat o.a. propolis (antibacterieel bijenproduct) en kan hierdoor bijvoorbeeld ook goed gebruikt worden bij allerlei huidkwaaltjes, zoals insectenbeten, jeuk, waterpokken, berg, kleine huidirritaties, uitslag of een droog huidje. Of versterk baby’s weerstand door zijn borstje in te smeren met Hoestjesbalsem met latschenkiefer (bergden) in het koude jaargetijde. De balsem werkt slijmoplossend, waardoor baby weer vrijer kan ademen.
 Sarah schwarz
Cadeautjes Wil jij ook jouw kindje ondersteunen met deze prachtige cadeautjes uit de natuur? Kijk dan op www.goldennatureproducts.nl en bestel in de webshop, of bij een van onze verkoopadressen.
*Ook verkrijgbaar in luxe geschenkverpakking, om mama en kindje blij te maken met een uniek (kraam-)cadeau!
Discussieer verder op mindzplaza.
|