>> reageer
>> 1 reactie(s)
|
Woensdag 07 april 2010 Onlangs verscheen de gedichtenbundel 'TOEKOMST' van Rineke Robben-Wardenaar. Net als de vorige bundeltjes van deze schrijfster, “Onschuld” en “Vrede” , is “Toekomst” een mooi vormgegeven full-colour boekje met prachtige foto’s, korte teksten en gedichten, gedrukt op duurzaam papier.
'TOEKOMST' kost bij losse verkoop € 9,95 exclusief € 2,55 verzendkosten (Nederland). U kunt 'TOEKOMST' bestellen via www.savethechildren.nl. Het boekje is speciaal geschreven voor “Stop Kindersterfte!”. Een deel van de opbrengst ervan komt ten goede aan deze campagne van Save the Children, die eveneens op 9 maart van start is gegaan. De campagne zal vijf jaar duren en vraagt aandacht voor de miljoenen kleine kinderen en pasgeboren baby’s die onnodig sterven aan ziektes als malaria en uitdroging bij diarree. Ziektes die we gemakkelijk kunnen voorkomen of genezen.
Mail & Win De Betere Wereld mag 3 exemplaren verloten. Mail uw gegevens naar erwin@debeterewereld.nl en maak kans op een exemplaar.

|