Weer van start vanaf 1 oktober.
Allesduurzaam organiseert dit jaar voor de vierde maal de verkiezing ‘Duurzaamste merk van Nederland’. Cosmeticamerk Weleda won de eerste twee edities en vorig jaar was Ekoplaza de winnaar. De stembus is open vanaf 1 oktober en er kunnen ook nog nieuwe merken genomineerd worden.
‘Duurzaamste merk van Nederland’ is dit jaar voor het eerst een gecombineerde publieks- en juryprijs. In de eerste ronde nomineert het publiek merken en kan er gestemd worden. De jury kiest in de tweede ronde, op basis van de uitgebrachte motivaties, de uiteindelijke winnaar uit de door het publiek bepaalde top 10. Hierbij.jpg)
Stemmen kan de hele maand oktober op Allesduurzaam.nl

Almar Fernhout, hoofdredacteur met 15+ jaar ervaring in duurzame lifestyle-journalistiek. Almar werkt nu niet alleen voor De Betere Wereld, maar is ook oprichter van We Smyle. Een ander bedrijf waarmee hij een betere wereld voor iedereen wil creëren. Lees hier meer over Almar.