De opbrengst is bestemd voor de stichting Kinderen Kankervrij
Renault heeft een Twizy ter beschikking gesteld en deze door kunstenaar Jacques Tange laten beschilderen. Het unieke exemplaar wordt op 30 maart 2014 geveild voor een goed doel. De opbrengst is bestemd voor de stichting Kinderen Kankervrij (KiKa).
Renault verwacht dat de unieke Twizy een flink bedrag oplevert. De spraakmakende Twizy schittert tijdens de Masters of LXRY 2013 (voorheen Miljonair Fair) en bezoekers kunnen alvast een bod uitbrengen.
Jacques Tange verleende met veel plezier en gedrevenheid zijn medewerking aan dit project. De kunstenaar is in binnen- en buitenland zeer succesvol met zijn werk en is ook gelauwerd met de titel ‘Kunstenaar van het Jaar 2005/2006’. De Twizy waaraan Tange de afgelopen maanden heeft gewerkt, is beschikbaar gesteld door Renault-dealer Dorzo in Vlaardingen.

De opbrengst van de door Jacques Tange beschilderde Renault Twizy is bestemd voor de stichting Kinderen Kankervrij (KiKa).
www.jacques-tange.com
www.kika.nl